Euro TRI Roadtrip 2022

InstagramFacebookLink

Hlavní partneři nejen této akce:

Mistrovství Evropy + Zadarhalf triathlon

To nejlepší a největší na závěr sezóny :-)

Mistrovství Evropy ve španělském Bilbau, kde budu reprezentovat Českou republiku a následný Zadarhalf triathlon. Tyto závody spojuje 6000km dlouhá a náročná cesta, za podpory mých sponzorů.

Nabízím Vám jedinečnou možnost nahlédnout do zákulisí takových akcí. O všem, co mě po cestě přistihne, budete vědět jako první. Jak budu řešit dopravu, kde budu spát, jak se budu tréninkově připravovat na největší traitlonovou akci mé dosavadní kariéry? Jaké tréninkové motivy jsou skutečně efektivní? Buďte při tom!

Sledujte mě na mých sociálních sítích, ať vám nic neunikne!

InstagramFacebookLink

Úvodem...

Nemám s sebou žádný support, manažera, mechanika, fotografa a ani kameramana... Zato za mnou stojí parta skvělých Mistrů svého řemesla z Frydl Servisu a BAXI. Triatlon je tvrdý a individuální sport, který prověří vaše volní vlastnosti. Není to pouze o závodění, ale i o příběhu této cesty. Je to o překážkách, emocích, překonávání sebe samého, shánění si sponzorů a partnerů... Samotný trénink je za mě tou největší odměnou už jen díky tomu, že můžete trénovat. To, co mi však tento sport dává, jsou velmi cenné kontakty, svěřenci, vazby, přátelství a další motivace, že si každý z nás může vybrat svou cestu a jít si po ní ať se zdá na první pohled šílená...

S triatlonem jsem začal v roce 2016. I když mi podmínky a zdravotní potíže počátkem mé kariéry vše hodně znepříjemnily, rozhodl jsem se stejně pro tuto cestu. Abych nesázel pouze na sport, začal jsem v tomtéž roce studovat vysokou školu. V životě je nejdůležitější mít "backup" a nesázet všechny karty jedním směrem. Proto jsem založil svou tréninkovou skupinu, studoval a zároveň připravoval své tělo na přechod z krátkého triatlonu na ten dlouhý... A o čtyři roky později startuji na svém prvním Mistrovství Evropy v triatlonu a plním si své cíle, jež jsem si vytyčil.

Hlavní partneři nejen této akce: