Reference

Trenérské zkušenosti

Vysokoškolsky vystudovaný trenér (Sportovní a kondiční specialista)

Trenér III. třídy triatlonu (ČTA)

Trenér žactva (ČAS)

Trenér TAP (ČAS)

Instruktor školního lyžování

Licencovaný Sportovní a rekondiční masér

Individuální tréninky probíhají na moderní platformě Traing Peaks.


Aktuálně působím jako trenér běžců SC Radotín Praha.

V roce 2019 jsem působil jako trenér A teamu v organizaci Running Mall

V sezóně 2018-2019 jsem vedl běžecké tréninky pro závod Palestra Kbelská 10

Víc info: https://www.palestrakbelska10.cz/

Facebook: zde

Od září 2017 do Října 2018 jsem vedl pravidelné plavecké tréninky pro centrum BeTri (Elabteam)

Mí svěřenci

Anna Lottmann

Je velmi vzácné, když potkáte přirozený talent, kterým Anička bezpochyby je. Coby kapitánka lakrosové reprezentace se dala na triatlon. Výsledkem naší půlroční spolupráce je 5. místo z nejprestižnějšího českého polovičního Ironmana - Czechman triatlonu. Aktuálně cílíme i na běžecké závody, ve kterých má Anička jednoznačně největší předpoklady vzhledem k poměru čas na trénink/výkon v závodě.

Honza Hrubý

Coby nejvýše postavený manažer prestižní realitní společnosti zúročuje Honza svůj výkonnostní potenciál i v triatlonové kariéře. Honzovi pomáhám plnit jeho sny, jak koneckonců sám říká "závodit dlouho, mít ze sportu radost a být zdravý"!

Našimi společnými cíli jsou distance 1/2 Ironmana s vizí se dostat na světové Ironmany.

Přečtěte si více zde: http://etriatlon.cz/rozhovory/cr/54704_mym_hnacim_motorem_je_vystoupeni_z_komfortni_zony_rika_jan_hruby.html

Franta Stára

Franta je nadšený triatlonista, který si plní svůj sen v podobě přípravy na Ironmana. Shodou okolností je nyní i mým týmovým kolegou. Díky jeho houževnatosti a sportovní tvarovatelnosti je radost hledět na jeho konzistentní růst výkonnosti. Pomalými krůčky se posouvá výkonností vpřed směrem k jeho ironmanskému debutu v portugalském IM Cascai 2021.

Cyril Sedláček

S Cyrilem spolupracujeme od dubna 2019. Nejprve byly naším cílem běžecké 1/2 maratonské distance. Po úspěšném přestupu do SC Radotín jsme se postupně začali zaměřovat na kratší tratě, na nichž udělal Cyril nemalý posun.

Posuďte sami:

5km - z času 18 minut na 16:39

10km - z času 38 minut na 36

21.1km - z času 1:27 na 1:21

Saša Pavlišen

Saša je tátou jednoho z našich nejlepších mílařů, Petra Pavlišena. Naši spolupráci směřujeme dlouhodobě k Ironmanu, který chce pokořit, nicméně se zaměřujeme zejména na běžecké závody. Tento sportovní nadšenec, bubeník... tréninkem žije!

Jirka Šebek

Jirka je nesmírně pracovitý běžec, který i přes svůj hendikep usiluje o progres! Naše spolupráce je založena nejen na online-coachingu, nýbrž i osobní komunikaci a pracování na mentálním naladění do závodů. Právě to se nesmí podceňovat.

Dlouhodobými cíli je zdravý posun k osobním maximám na distancích 5km - maraton.

Martin Hnízdil


David Rubáš