Reference

Trenérské zkušenosti

Trenér III. třídy triatlonu (ČTA)

Trenér TAP (ČAS)

Instruktor školního lyžování

Licence Sportovní a rekondiční masér

Individuální tréninky probíhají na moderní platformě Traing Peaks.


Aktuálně působím jako trenér běžců SC Radotín Praha.

V roce 2019 jsem působil jako trenér A teamu v organizaci Running Mall

Běžecké tréninky pro závod Palestra Kbelská 10

Víc info: https://www.palestrakbelska10.cz/

Facebook: zde

Od září 2017 do Října 2018 jsem vedl pravidelné plavecké tréninky pro centrum BeTri (Elabteam)

Mí svěřenci

Honza Hrubý

Coby nejvýše postavený manažer prestižní realitní společnosti zúročuje Honza svůj výkonnostní potenciál i v triatlonové kariéře. Honzovi pomáhám plnit jeho sny, jak koneckonců sám říká "závodit dlouho, mít ze sportu radost a být zdravý"!

Našimi společnými cíli jsou distance 1/2 Ironmana s vizí se dostat na světové Ironmany.

Přečtěte si více zde: http://etriatlon.cz/rozhovory/cr/54704_mym_hnacim_motorem_je_vystoupeni_z_komfortni_zony_rika_jan_hruby.html

Cyril Sedláček

S Cyrilem spolupracujeme od dubna 2019. Nejprve byly naším cílem běžecké 1/2 maratonské distance. Po úspěšném přestupu do SC Radotín jsme se postupně začali zaměřovat na kratší tratě, na nichž udělal Cyril nemalý posun.

Posuďte sami:

5km - z času 18 minut na 16:39

10km - z času 38 minut na 36

21.1km - z času 1:27 na 1:21

Saša Pavlišen

Saša je tátou jednoho z našich nejlepších mílařů, Petra Pavlišena. Naši spolupráci směřujeme dlouhodobě k Ironmanu, který chce pokořit, nicméně se zaměřujeme zejména na běžecké závody. Tento sportovní nadšenec, bubeník... tréninkem žije!

Ondra Homolka

Ondru trénuji krom skupinových tréninků i individuálně. Za cíl si Ondra vytyčil v příští sezóně Ironman 70.3 Zell am See a Zadar half triathlon. Konzistentnost se v případě Ondry podepisuje na stálém růstu výkonnosti a fitness.

Jirka Šebek

Jirka je nesmírně pracovitý běžec, který i přes svůj hendikep usiluje o progres! Naše spolupráce je založena nejen na online-coachingu, nýbrž i osobní komunikaci a pracování na mentálním naladění do závodů. Právě to se nesmí podceňovat.

Dlouhodobými cíli je zdravý posun k osobním maximám na distancích 5km - maraton.

Pavel Němec

Pavla trénuji na krom skupinových tréninků i individuální formou prostřednictvím TrainingPeaks. Jeho cílem je příprava na běžecké závody v následující sezóně i s hendikepem v podobě celé zimy strávené na lyžích.

Bára Pilařová

"Napsala jsem Pavlovi o pomoc s tréninky. Vstřícně mi ve všem vyhověl, prokomunikovali jsme mé dosavadní výsledky a podle nich sestavil tréninkový plán. Postupem času jsem začala vidět obrovskou změnu ať ve fyzické stránce tak v psychické."