Osobní trenér na míru

Pavel Wohl - profesionální triatlonista a reprezentant ČR, triatlonový trenér, trenér běhu a plavání, sportovní a kondiční specialista, kouč, sportovní a rekondiční masér a instruktor lyžování

  • Trenérská praxe od roku 2016 - Zkušenosti

  • Vítěz CZECHMAN TRIATLON 2021

  • Reprezentant ČR na Mistrovství Evropy v triatlonu 2022 (11. místo)

  • IRONMAN 70.3 - OSOBNÍ MAXIMUM 3:55

  • Absolvent Vysoké školy tělesné výchovy a sportu

  • Student oboru Mentální koučink ve sportu a businessu

InstagramYouTube

Trénujte pod mým vedením

Nevíte, jak se připravit na IRONMANA? Chcete zaběhnout svůj první MARATON? Nebo se zkrátka chcete systematicky hýbat? Svěřte vedení svého tréninku do mých rukou. Trenérství mám tak trochu i v genech. Trénink nastavíme přesně na míru Vašim možnostem. Stačí mi jen napsat nebo zavolat.

Trénink na míru

Denní tréninkový plán na míru

Systém TrainingPeaks

Neomezené konzultace

Vyhodnocení a analýza tréninků

Výživové poradenství

PRO tips

PROGRAM VIP - 15 000kč/měsíc

PROGRAM PROFI - 7000kč/měsíc

PROGRAM STANDARD - 5000kč/měsíc

PROGRAM FLEXIBLE - cena dle počtu tréninků

Kontaktujte mě

EmailLink

Další služby, které nabízím


Individuální trénink

Středem tréninku jste právě Vy, proto klademe důraz na Vaše individuální požadavky. Individuální trénink je ideální volbou nejen pro náročné sportovce, ale i pro ty, kteří se chtějí posunout vpřed pod dohledem odborníka.

1500kč/60 minut

nebo 1000kč při pravidelnosti

Skupinový trénink

Skupinový trénink je vhodný pro skupinu sportovců, kteří se chtějí společně posunout vpřed. Vzhledem ke skupinové formě vedené tréninkové jednotky bude trénink velmi podobný pro všechny členy skupiny. Snažím se přistupovat k jednotlivým sportovcům individuálně, tak, aby tento trénink vyhovoval všem.

2000kč/90 minut

nebo 1500kč při pravidelnosti

Konzultace/Mentální koučink

Při konzultaci probereme Vaše potřeby a vymyslíme systém přípravy směrem k Vašemu cíli. Je vhodná pro sestavení RTC (ročního tréninkového cyklu), prodiskutování všech možných aspektů ohledně triatlonu a dalších vytrvalostních sportů. Poradím Vám i těmi největšími detaily, jako např. sportovní výživou, vhodným mentálním nastavením - coaching, výběrem sportovního materiálu, nastavením bioritmu, skloubení práce a sportu a mnohými dalšími nadstandardními radami.

1200kč/60 minut nebo 5000kč za 5 sezení

Speciální služby, které jen tak někdo nenabízí

Nevíte si rady s vybavením a materiálem? Za svou kariéru jsem testoval a sedlal snad všechno, co se dá na trhu sehnat. Přes různé druhy sedel na kole, hrazdy, opěrky, délku klik, helmy, boty... Zkrátka úplně všechno. Proto Vás během této konzultace mohu zasvětit do mého osvědčeného "know-how", díky kterému jsem se velmi rychle dostal do české triatlonové špičky.

Sportovní masáž

Jakožto certifikovaný sportovní a rekondiční masér Vám mohu nabídnout maximum ze spojení zkušeností z vrcholového triatlonu a masáže. Díky této unikátní kombinaci vím, které partie jsou často problémové. Díky tomu se mohu plně věnovat uvolnění konkrétních tělesných partií, ale i celého těla.

TRÉNINKOVÉ SLUŽBY NA MÍRU

7 let trenérských zkušenostíPavel Wohl - CoachingWebináře

Pravidelně připravuji pro sportovní veřejnost webináře s důležitou a zajímavou tématikou. Dejte si dobrou kávu nebo čaj a podívejte se na celé záznamy webinářů zdarma na YouTube.

Mí svěřenci

Borci, kteří svěřili svou přípravu do mých rukou. Díky sofistikovanému systému a přístupu si všichni plní své osobní cíle.

Podívejte se na mé trenérské Zkušenosti

martin Hnízdil

Triatlonista

"S Pavlem jsem začal spolupracovat po té, co jsem se několik let trénoval sám. Velmi rychle jsem začal vidět výsledky v podobě nových osobních rekordů. Jsem rád, že mám možnost se připravovat pod jedním z nejlepších českých triatlonistů a trenérů."

Anna Lottmann

Triatlonistka

"Pavla jsem oslovila když jsem začínala s triatlonem. Výsledky na sebe dlouho nečekaly a po půl roce přípravy jsem dokončila největší český triatlon, Czechman triatlon 2022 na celkovém pátem místě v ženách. Takový výsledek jsem ani nečekala. V přípravě pokračujeme dál"

Saša Pavlišen

Triatlonista

"S Pavlem jsem začal přípravu na jaře v roce 2020. Mým snem bylo dokončit celý IRONMAN, což se mi v roce 2022 povedlo ve skvělém čase. Jsem vděčný za profesionalitu a trpělivost, kterou se mnou Pavel má. Aktuálně se přípravujeme na další rok a již se nemohu dočkat dalších osobních rekordů".

Jan Hrubý

Triatlonista

"S Pavlem jsem se potkal úplně náhodou, když jsem mu v roce 2019 pronajímal byt. Tehdy jsem se dozvěděl, že trénuje triatlon a oslovil ho. Od doby naší spolupráce jsem si splnil většinu svých triatlonových snů. Dokončil jsem první IRONMAN a zlepšil se ve všech disciplínách. Při mé náročné pracovní pozici oceňuji trénink na míru mým časovým i energetickým potřebám."

Petr Man

Triatlonista

Cyril sedláček

Běžec

"Pavla jsem poznal jako běžeckého trenéra a navázal s ním spolupráci. I když je to se mnou někdy těžké, posunul jsem se na 5km z času 18:30 na 16:39, což je výsledkem dvouleté práce. Jsem vděčný za Pavlův přístup a otevřenost se kterou vždy jedná."

Jiří Šebek

Běžec

"S Pavlem jsem se potkal v roce 2019, kdy se mě ujal v rámci tréninkové skupiny v Radotíně. Záhy jsme se však domluvily i na individuální spolupráci, která mě udržuje v disciplíně. Tréninky mě baví a to zejména i díky tomu, že jich hodně absolvujeme společně i s mou ženou. Na Pavlovi si vážím jeho přístupu a ochoty mi pomoci i v těch nejsložitějších situacích."

Jan Ludvík

Triatlonista

Štěpán Vávra

Běžec

David Rubáš

Triatlonista