Osobní trenér na míru

Pavel Wohl - profesionální triatlonista a reprezentant ČR, triatlonový trenér, trenér běhu a plavání, sportovní a kondiční specialista, kouč, sportovní a rekondiční masér a instruktor lyžování

InstagramYouTube

Trénujte pod mým vedením

Nevíte, jak se připravit na IRONMANA? Chcete zaběhnout svůj první MARATON? Nebo se zkrátka chcete systematicky hýbat? Svěřte vedení svého tréninku do mých rukou. Trenérství mám tak trochu i v genech. Trénink nastavíme přesně na míru Vašim možnostem. Stačí mi jen napsat nebo zavolat.

Triatlon je pro mě životní náplní a vášní. Radost, kterou mi přináší mi dělá ještě větší radost předávat dál. Mé zkušenosti, poznatky a zisk budou i nepřímo Vaše. Baví mě zkoumat nové trendy ve vytrvalostním tréninku; vše testuji i v rámci vlastního tréninku a následně vyhodnocuji. Díky tomu Vám mohu předat know-how, které skutečně funguje.

TRÉNINKOVÉ PROGRAMY NA MÍRU

5000kč/měsíc

TrainingPeaks PREMIUM

Neomezená konzultace

a další...

Prozkoumejte program

7000kč/měsíc

TrainingPeaks PREMIUM

Neomezená konzulzace

PRO tips

Prozkoumejte program


15000kč/měsíc

Nadstandardní trenérské služby

To nejlepší z mého know-how

Trénujte jako profesionál

Prozkoumejte program

Kontaktujte mě

EmailLink

Pavel Wohl - Coaching

TRÉNINKOVÉ SLUŽBY NA MÍRU

7 let trenérských zkušeností Webináře

Pravidelně připravuji pro sportovní veřejnost webináře s důležitou a zajímavou tématikou. Dejte si dobrou kávu nebo čaj a podívejte se na celé záznamy webinářů zdarma na YouTube.

Mí svěřenci

Borci, kteří svěřili svou přípravu do mých rukou. Díky sofistikovanému systému a přístupu si všichni plní své osobní cíle.

Podívejte se na mé trenérské Zkušenosti 

martin Hnízdil

Triatlonista

"S Pavlem jsem začal spolupracovat po té, co jsem se několik let trénoval sám. Velmi rychle jsem začal vidět výsledky v podobě nových osobních rekordů. Jsem rád, že mám možnost se připravovat pod jedním z nejlepších českých triatlonistů a trenérů." 

Anna Lottmann

Triatlonistka

"Pavla jsem oslovila když jsem začínala s triatlonem. Výsledky na sebe dlouho nečekaly a po půl roce přípravy jsem dokončila největší český triatlon, Czechman triatlon 2022 na celkovém pátem místě v ženách. Takový výsledek jsem ani nečekala. V přípravě pokračujeme dál"

Saša Pavlišen

Triatlonista

"S Pavlem jsem začal přípravu na jaře v roce 2020. Mým snem bylo dokončit celý IRONMAN, což se mi v roce 2022 povedlo ve skvělém čase. Jsem vděčný za profesionalitu a trpělivost, kterou se mnou Pavel má. Aktuálně se přípravujeme na další rok a již se nemohu dočkat dalších osobních rekordů". 

Petr Man

Triatlonista

Jan Ludvík

Triatlonista

Cyril sedláček

Běžec

"Pavla jsem poznal jako běžeckého trenéra a navázal s ním spolupráci. I když je to se mnou někdy těžké, posunul jsem se na 5km z času 18:30 na 16:39, což je výsledkem dvouleté práce. Jsem vděčný za Pavlův přístup a otevřenost se kterou vždy jedná." 

Jiří Šebek

Běžec

"S Pavlem jsem se potkal v roce 2019, kdy se mě ujal v rámci tréninkové skupiny v Radotíně. Záhy jsme se však domluvily i na individuální spolupráci, která mě udržuje v disciplíně. Tréninky mě baví a to zejména i díky tomu, že jich hodně absolvujeme společně i s mou ženou. Na Pavlovi si vážím jeho přístupu a ochoty mi pomoci i v těch nejsložitějších situacích."

Štěpán Vávra

Běžec

David Rubáš

Triatlonista

Jan Hrubý

Triatlonista

"S Pavlem jsem se potkal úplně náhodou, když jsem mu v roce 2019 pronajímal byt. Tehdy jsem se dozvěděl, že trénuje triatlon a oslovil ho. Od doby naší spolupráce jsem si splnil většinu svých triatlonových snů. Dokončil jsem první IRONMAN a zlepšil se ve všech disciplínách. Při mé náročné pracovní pozici oceňuji trénink na míru mým časovým i energetickým potřebám."