Pavel Wohl - Triathlon Coach

PW COACHING

Services

Training Programs

Jakožto profesionální tiratlonista a trenér Vám nabízím PRÉMIOVÉ služby na míru. Vyberte si z tréninkových programů, které splní Vaše cíle... 

As a professional triathlete, I can offer you a PREMIUM coaching services just for you. Explore my training programs below...

Program STANDARD5000kč/měsíc


Program STANDARD🇦🇨


5000czk or 225 eur / month

Minimum period: 6 months

Program PROFI


7000kč/měsíc

Program PROFI🇦🇮


7000czk or 300 eur / month

Minimum period: 6 months

Další služby

Individuální trénink

Středem tréninku jste právě Vy, proto klademe důraz na Vaše individuální požadavky. Individuální trénink je ideální volbou nejen pro náročné sportovce, ale i pro ty, kteří se chtějí posunout vpřed pod dohledem odborníka.
1500kč/60 minut - jednorázový trénink1000kč/60 minut - pravidelný trénink

Laktátová křivka - TESTOVÁNÍLaktátová křivka je silnou zbraní pro přesné nastavení tréninkových zón. Díky testovacímu protokolu změříme Vaši výkonnost na základě přímé fyziologické odezvy - vyplavování laktátu. Laktát měřím pomocí lékařsky certifikovaného laktátoměru z kapilární krve z prstu nebo ucha. 
2000kč / testování + rozbor a tréninkové doporučení - LT křivka1000kč za každý kontrolní test + doporučení

Skupinový trénink

Skupinový trénink je vhodný pro skupinu sportovců, kteří se chtějí společně posunout vpřed. Vzhledem ke skupinové formě vedené tréninkové jednotky bude trénink velmi podobný pro všechny členy skupiny. Snažím se přistupovat k jednotlivým sportovcům individuálně, tak, aby tento trénink vyhovoval všem.
2000kč/90 minut

Konzultace / Mentální koučink

Při konzultaci probereme Vaše potřeby a vymyslíme systém přípravy směrem k Vašemu cíli. Je vhodná pro sestavení RTC (ročního tréninkového cyklu), prodiskutování všech možných aspektů ohledně triatlonu a dalších vytrvalostních sportů. Poradím Vám i těmi největšími detaily, jako např. sportovní výživou, vhodným mentálním nastavením - coaching, výběrem sportovního materiálu, nastavením bioritmu, skloubení práce a sportu a mnohými dalšími nadstandardními radami. 
1200kč/60 minut nebo 5000kč za 5 sezení

Speciální služby

Nevíte si rady s vybavením a materiálem? Za svou kariéru jsem testoval a sedlal snad všechno, co se dá na trhu sehnat. Přes různé druhy sedel na kole, hrazdy, opěrky, délku klik, helmy, boty... Zkrátka úplně všechno. Proto Vás během této konzultace mohu zasvětit do mého osvědčeného "know-how", díky kterému jsem se velmi rychle dostal do české triatlonové špičky. 

Sportovní masáž

Jakožto certifikovaný sportovní a rekondiční masér Vám mohu nabídnout maximum ze spojení zkušeností z vrcholového triatlonu a masáže. Díky této unikátní kombinaci vím, které partie jsou často problémové. Díky tomu se mohu plně věnovat uvolnění konkrétních tělesných partií, ale i celého těla. 

Zaměstanecké benefity

Podporuje Váš zaměstnavatel volnočasové aktivity? Pokud ano, není problém vystavit za služby fakturu pro firmu apod.

Ať už je Vašim snem protínat jako první cílovou pásku, nebo závod odjet a užít si ho. Připravím Vás na každou výzvu, kterou si stanovíme. Vím, jaké to je vyhrávat, ale také vím, jak bolí prohra. Zažil jsem i situaci, kdy je vítězstvím i samotný cíl závodu.

Pojďme udělat první krok a potkat se. Níže se podívejte na programy, které jsem si pro Vás připravil. 

Na co Vás připravím: Contact me
EmailLink

Modern on-line platform Training Peaks

New dimension of endurance training

Performance Manager Chart

Kalendář tréninků

Je to jednoduché...

1) Nejprve se sejdeme na osobní schůzce, nebo klidně rovnou na tréninku. 

2) Následně vás zasvětím do svého tréninkového přístupu. 

3) Připravím tréninkový program dle naší domluvy tak, aby vyhovoval vašim časovým možnostem a dalším požadavkům, které jsou pro mě podstatné. 

Nabízím druhy tréninkových programů v závislosti na Vaší náročnosti

Podívejte se na reference mých svěřenců: Reference  

Contact

Email:  pavel@pavelwohl.com

Tel: +420 775 366 278

Těším se na Váš progres.

Pavel Wohl

Kde se můžeme setkávat?

V Bazénu Radotín či hned vedle na Atletickém stadionu SC Olympia Radotín